Ceník

Ceny upravíme rádi na míru Vaší akci, stačí nás kontaktovat

pro závodníky

Fotografie


Většinou necháváme tuto cenu na všech akcích stejnou, jedná se o cenu za 1 elektronickou fotku. Určitě se ale zeptejte pořadatele, jaká je jeho stanovená aktuální cena.

50 Kč

Fotografie PŘEDEM


Vždy se vyplatí objednat si fotky ještě před akcí, protože celá fotogalerie (ve které může být 1, ale i třeba 10 fotek) vyjde výhodněji.

100 Kč

Fotografie PO AKCI


I po akci se dá zakoupit celá fotogalerie a většinou bývá výhodnější, než kupovat jednotlivé fotky. Zeptejte se pořadatele na aktuální cenu z jeho závodu.

200 Kč

Tištěná fotografie


Indiv.

pro organizátory

Fotky pro všechny


Pokud chcete, aby závodníci byli spokojení a nemuseli nic po akci doplácet za fotografie, vyberte si tento balíček.

od
6000 Kč

Fotky pro pořadatele, partnery - pořadatel vydělává


Pokud chcete, abychom se Vám, jak my říkáme vyplatili, vyberte si tento balíček. Zaplatíte naše fotografické služby, ale veškerý prodej fotek PŘED akcí bude Vaším ziskem. Po akci se budeme férově dělit na základě předem stanovených podmínek. Navíc máme automatizované a spárované s objednávkami i faktury, takže se nemusíte bát, že bychom Vám nějaký zisk odepřeli. Čestnost je u nás na prvním místě.

od
6000 Kč

Fotky pro pořadatele - závodník platí nám


Pokud chcete, abychom na Vaši akci přijeli, ale nechcete do fotografů dávat tolik financí, tento balíček je právě pro Vás. Budeme jediní a výhradní řádně zpropagovaní fotografové akce a veškerý zisk z prodeje fotek půjde k nám. Nám proplatíte naše základní náklady na cestu.

od
3000 Kč